Biz Kimiz? Yıkılmaz Contract ayrıca profesyonel kadrosu ile tüm projelere BIM, devreye alma, çizelgeleme, LEED, muhasebe ve satın alma desteği vermektedir

Bir mimar, mühendis ve inşaat yöneticisinin işlevini tek bir varlıkta birleştiren Yıkılmaz Contract tasarım/inşa hizmetleri, projenizin özel ihtiyaçlarına odaklanan entegre bir yaklaşım sunar.

Tasarım/inşa, geleneksel olarak müşterilere tek bir varlıkla basitleştirilmiş bir sözleşme ve tasarımcı ile inşaatçı arasındaki yakın, sözleşmeye dayalı ilişkiye dayalı olarak işi hızlandırma yeteneği aracılığıyla operasyonel avantajlar vaat etmiştir. Ancak bu yaklaşımın doğasında var olan sorunlar, tasarım/inşa yüklenicisinin doğal becerileri ile ilgilidir; ya öncelikle bir tasarım firmasıdırlar ya da bir inşaatçıdırlar – ancak her iki alanda da güçlü değildirler. Yıkılmaz Contract’da uzun yıllara dayanan bir inşaat müdürü olarak tasarım/inşaat hizmetlerimiz için güçlü bir temel oluşturmaktadır. Projenizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özelleştirilmiş entegre bir tasarım/inşa ekibi oluşturmak için sektörün önde gelen tasarım firmalarıyla olan deneyimimizden yararlanıyoruz.

Yıkılmaz Sözleşme’ takım liderliği ve tek noktadan sorumluluk sağlar. Yapacağınız tesis tipinde uzmanlardan oluşan bir ekip görevlendiriyoruz ve genel eforu yönetmek için üst düzey bir Yıkılmaz Sözleşme yöneticisini aktif bir rol üstleniyoruz. Yıkılmaz Sözleşme’nin tasarım/inşa hizmetleri, tasarımcı ve inşaatçı arasındaki faaliyetleri koordine etme sorumluluğunuzu ortadan kaldırır; tek sözleşmemiz mimarlık, mühendislik ve inşaat hizmetlerini kapsar. Bir inşaat yönetimi organizasyonu olarak Yıkılmaz Sözleşme’nin kadrosunda, tahmin, planlama ve satın alma, inşaat yönetimi, güvenlik, kalite, maliyet kontrolü ve MEP koordinasyonu ve devreye almaya kadar tüm alanlarda profesyoneller bulunmaktadır. Bu anahtar teslimi çözüm, tasarım ve inşaat yönetiminin tüm yönlerini kapsar ve zamandan ve paradan tasarruf etmeniz için benzersiz bir platform sunar.

Tasarım/inşa hizmetlerimizi kullanarak inşaat sürecini kolaylaştırmayı seçen müşteriler, Yıkılmaz Contract kalitesinden veya performansından ödün vermezler. Özdeş personel, yönetim sistemleri ve kaynaklar tahsis ederek, diğer inşaat yönetimi girişimlerimize gösterdiğimiz özeni tasarım/inşa projelerine de gösteriyoruz. Yıkılmaz Contract, tüm dünyaların en iyisi olan tasarım/inşa hizmetlerini gerçekten sunar.

Yapı Yönetmek

İşin sahada yürütülmesi, herhangi bir inşaat projesinin en önemli aşaması olmaya devam ediyor.

Mimari Modelleme

Yıkılmaz Contract'nin tasarım/inşa hizmetleri, tasarımcı ve inşaatçı arasındaki faaliyetleri koordine etme sorumluluğunuzu ortadan kaldırır

İnşaat Öncesi Planlama

Profesyoneller olarak, her müşteride kazanılmış bir menfaatimiz var. Eşsiz ihtiyaçlarınızı ve zorluklarınızı anlamak için zaman ayırıyor ve özel bir inşaat yönetimi planı geliştirmek için birden fazla sektördeki geniş kapsamlı deneyimlerimizi kullanıyoruz.

0

Yıllık Deneyim

0
Tamamlanan Projeler
0

Kazanılan Ödüller

0

Kazanılan Ödüller